Skip to content

Kā mājās apstākļos iztīrīt 3 populārākos ēdienu traipus?

Ēdiena traips

Mums katram ir gadījies izliet rīta kafiju, vai arī sasmērēt savas mīļās, gaišās bikses ar tomātu mērci. Šajā rakstā Jūs atradīsiet 3 padomus, kā mājas apstākļos, ātri tikt vaļā no dažiem pazīstamiem ēdienu traipiem.

Vienmēr ir nepieciešams atcerēties, ka ēdienu traipus ir jācenšas tīrīt pēc iespējas ātrāk. Atstājot apģērba gabalu veļas grozā, traips sacietē un kļūst grūtāk izmazgājams!

Lai uzzinātu vairāk, lasi tālāk!

Sarkanvīna traipi

Sarkanvīna traips
Sarkanvīna traips

Vīna traipi ir vieni no visbiežāk sastopamajiem traipu veidiem! Lai iztīrītu sarkanvīna traipu, pārliekat apģērba gabalu pāri bļodai un to nostiepjat, lai traips atrasots bļodas vidū.

Pāri traipam pārkaisiet sāli un viegli to ieberziet traipā. Tad virsū traipam lēnam lejat karstu ūdeni, līdz brīdim, kad visa traipa zona ir samitrināta.

Pēc tam, ievietojat apģērba gabalu veļas mazgājamajā mašīnā un mazgājat režīmā ar karstāko ūdens temperatūru. Līdzīgu sarkanvīna tīrīšanas procesu arī var izmantot paklāju tīrīšanas laika, ja tas ir nepieciešams.

Kafijas traipi

Kafijas traips
Kafijas traips

Lai gan izskatās, ka kafijas traipi ir ļoti grūti izmazgājami, tomēr, ir daži risinājumi, kas tīrīšanas procesu padara ļoti vieglu. Mājas apstākļos kafijas traipus var iztīrīt izmantojot gāzētu ūdeni vai alu!

Aplejiet traipu ar gāzēto ūdeni un ar kādu lupatiņu viegli beržat traipu kamēr tas vairs nav redzams. Šādu pašu pieeju var izmantot, tīrot kafijas traipu ar alus palīdzību!

Šokolādes traipi

Šokolādes traips
Šokolādes traips

Sākumā traipa zona ir jāatbrīvo no šokolādes paliekām. Noskrāpējat šokolādi ar kādu karoti vai nazītī līdz ir palicis tikai traips, kas iesūcies apģērba gabalā.

Samitriniet traipa zonu un ieberžat tajā veļas pulveri vai kādas ziepes. Atļaujat pulverim iesūkties apģērba gabalā vismaz 15 minūtes. Kad laiks ir pagājis, palieciet traipu zem tekoša ūdens un ar pirkstu berzējat traipu līdz tas vairs nav redzams! Parasta veļas mazgāšana augstā temperatūrā arī, iespējams, spētu tikt galā ar šokolādes traipu.

Kopsavilkums

Apskatot veidus kā tīrīt 3 populārākos ēdienu traipus, varam redzēt, ka to ir iespējams izdarīt mājas apstākļos.

Protams, prātīgāk būtu šādu nozīmīgu darbu uzticēt profesionāļiem un nogādāt to pie mums kur par traipu parūpēsies mūsu ķīmiskajā tīrītavā un veļas mazgātava.

Ja Jums rodas jautājumi par šo procesu, droši atstājat komentāru zem raksta, un mēs Jums atbildēsim!

1 thought on “Kā mājās apstākļos iztīrīt 3 populārākos ēdienu traipus?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *