Privātuma politika

Mēs ļoti nopietni uzņemamies atbildību par jūsu personas datu apkopšanu. Šī politika parāda, kā mēs ļoti rūpējamies, lai jūsu dati būtu droši. Mēs arī izskaidrojam, kā mēs izmantojam jūsu datus, lai sniegtu jums mūsu pakalpojumus.

Ko šī politika ietver:

Vietni “www.helgasvelasmaja.lv” pārvalda SIA “Citāda Kompānija”, Latvijā reģistrēta uzņēmuma (uzņēmuma reģistrācijas numurs 40103429703), kura juridiskā adrese ir Rīga, Brīvības gatve 241 – 10, LV-1006.

Šajā politikā ir izskaidrots, kā mēs varam izmantot informāciju, kuru mēs apkopojam par jums, kā arī jūsu tiesības uz jebkuru personisko informāciju, kas mums ir par jums. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo politiku, kā arī noteikumus un nosacījumus, jo, piekļūstot vietnei, jūs apstiprināt, ka esat tos sapratis un piekritis.

Kādu personisko informāciju mēs par jums vācam:

Mēs apkopojam informāciju par jums, kad:

 • apmeklējiet vietni;
 • veicat piegādes pasūtījumu vietnē;
 • piedalīties akcijās, konkursos, klientu aptaujās un anketās;
 • jebkādā veidā sazināties ar klientu apkalpošanas dienestu.

Atkarībā no tā, kā jūs izmantojat mūsu pakalpojumus, apkopotā informācija var ietvert:

 • Jūsu vārds;
 • Jūsu epasta adrese;
 • Jūsu piegādes adrese (-es);
 • Jūsu tālruņa numurs (-i);
 • Sīkāka informācija par trešajām pusēm, kuras jūs koplietojat ar mums, piemēram, tās personas vārds, adrese un tālruņa numurs, kurai nosūtāt pasūtījumu;
 • Informācija par vietnes izmantošanu, piemēram, kuras lapas apmeklējat;
 • Informācija par to, ko jūs pasūtāt, kad un kā jūs pasūtāt;
 • Sarakste starp jums un mums;
 • Šis ir tikai orientējošs saraksts, un laiku pa laikam var tikt vākta cita personiskā informācija.

Piezīme: mēs neglabājam jūsu kredītkaršu, finanšu informāciju.

Vietne var saturēt saites uz citām vietnēm, kuras nav mūsu kontrolē un uz kurām neattiecas šī konfidencialitātes politika. Šo vietņu operatori var no jums apkopot informāciju, kuru viņi izmantos saskaņā ar viņu politiku, kas var atšķirties no mūsu.

Kā un kāpēc mēs izmantojam jūsu personas datus:

Jūsu personiskās informācijas vākšana palīdz mums labāk saprast, kas jums no mums ir nepieciešams. Mēs apkopojam tikai nepieciešamo informāciju, lai mēs varētu sniegt jums mūsu pakalpojumus. Mēs izmantojam jūsu informāciju, lai:

pārvaldītu un uzlabotu vietni;

personalizētu un sniegtu jums mūsu pakalpojumus;

apstrādātu pasūtījumus;

pastāstītu par svarīgām izmaiņām vietnē un mūsu pakalpojumiem;

izprastu Jūsu iepirkšanās uzvedību, lai attīstītu un uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus;

vadītu akcijas, konkursus, klientu aptaujas un anketas;

Jūsu personas datu saglabāšana:

Personiskā informācija, kas attiecas uz Jūsu pasūtījumiem, tiks saglabāta tik ilgi, cik nepieciešams, lai mēs varētu jums sniegt klientu atbalstu.

Kā mēs kopīgojam personas datus ar mūsu pakalpojumu sniedzējiem:

Dažus no mūsu pakalpojumiem atbalsta mūsu ieceltas uzticamas trešās puses. Mēs dalāmies tikai ar informāciju, kas viņiem nepieciešama šo pakalpojumu sniegšanai.

Kā mēs kopīgojam personas datus ar citām organizācijām:

Mēs nekad neizpaudīsim jūsu informāciju nevienam ārpus SIA “Citāda Kompānija”, izņemot:

 • kad mums ir jūsu piekrišana;
 • ja mums to prasa vai atļauj likums;
 • citiem uzņēmumiem, kas sniedz pakalpojumus mums, mūsu apakšuzņēmējiem vai partneriem. Visi šie uzņēmumi rīkojas stingri pēc mūsu norādījumiem;
 • vai visiem mūsu biznesa tiesību pārņēmējiem;

Kā mēs aizsargājam jūsu personas datus:

Mēs nodrošinām, ka uzticība, kuru Jūs mums nododat, tiek atspoguļota aizsardzībā, kuru mēs sniedzam, uzglabājot Jūsu datus. Mēs esam ieviesuši atbilstošus administratīvos, tehniskos un fiziskos procesus, lai aizsargātu jūsu personas datus. Mēs regulāri pārskatām savus procesus, lai pārliecinātos, ka tie atbilst mūsu augstajiem standartiem.

Jūsu mārketinga preferences un tirgus izpēte:

Mēs varam sazināties ar Jums:

 • ar piedāvājumiem un informāciju par produktiem un pakalpojumiem, ko mēs piedāvājam vietnē; 

vai

 • klientu izpētei piem. lai palīdzētu uzlabot mūsu pakalpojumus

Protams, tā ir Jūsu izvēle, taču, ja jūs sakāt, ka nevēlaties no mums saņemt mārketinga informāciju, tas neļaus jums saņemt lieliskus piedāvājumus vai reklāmas, kas varētu jūs interesēt.

Mēs vēlētos dzirdēt jūsu viedokli, lai palīdzētu mums uzlabot mūsu pakalpojumus. Laiku pa laikam mēs varam sazināties ar Jums, lai lūgtu Jūsu viedokli, taču mēs to darīsim tikai tad, ja esat izvēlējies mārketinga komunikāciju.

Ja neesat izvēlējies mārketinga komunikāciju, mēs ar jums sazināsimies tikai ar darījumu informāciju. Piemēram, par:

– pasūtījumi, kurus veicat vietnē – piemēram, lai apstiprinātu Jūsu veiktos pasūtījumus un informētu Jūs par pasūtījumu statusu.

– jautājumi, kurus esat mums uzdevis.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas:

Sīkdatnes ir teksta faili ar nelielu informācijas daudzumu, kas tiek lejupielādēta Jūsu personālajā datorā, mobilajā ierīcē vai citā ierīcē, kad apmeklējat vietni. Katrā nākamajā apmeklējumā sīkfaili tiek nosūtīti atpakaļ uz sākotnējo vietni vai uz citu vietni, kas atzīst šo sīkfailu. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jums sniegto pakalpojumu. Piemēram, mēs izmantojam sīkdatnes:

 • lai personalizētu Jūsu apmeklējumu un ļautu Jums izmantot dažas vietnes funkcijas;
 • uzlabotu vietnes darbību, ļaujot mums saprast, kā Jūs izmantojat vietni. Šīs sīkdatnes galvenokārt apkopo anonīmus datus, kas tiek apkopoti visiem vietnes apmeklētājiem;
 • piegādātu jums atbilstošu tiešsaistes reklamēšanu. Laiku pa laikam mēs varam reklamēt savus pakalpojumus citu organizāciju vietnēs. Sīkdatnes, kuras mēs izmantojam, lai to izdarītu, var apkopot informāciju par Jūsu rīcību tiešsaistē, ieskaitot vietni, no kuras esat ieradies mūsu vietnē, un informāciju par Jūsu pasūtījumu vēsturi. Pēc tam jūs varat redzēt mūsu sludinājumus citu organizāciju vietnēs. Šīs sīkdatnes mūsu vietnē ievieto reklāmas tīkli ar mūsu atļauju.
 • lai novērtētu Jums nosūtīto e-pastu un mūsu tiešsaistes reklamēšanas efektivitāti. Piemēram, mēs izmantojam sīkfailus, lai paziņotu mums, vai esat atvēris e-pastus, kurus esam Jums nosūtījuši, vai arī esat redzējis konkrētu sludinājumu.

Lai pārvaldītu sīkfailus, varat izmantot pārlūkprogrammas iestatījumus. Lielākās daļas pārlūku izvēlnē ‘Palīdzība’ tiks parādīts, kā pielāgot sīkfailu preferences. Tomēr, ja Jūs nolemjat atspējot vietnē “www.helgasvelasmaja.lv lietotās sīkdatnes, Jūs varat uzzināt, ka vietne nedarbojas, kā paredzēts.

Izmantotās sīkdatenes ietver:

Pirmās puses sīkdati – tos ievietowww.helgasvelasmaja.lv un tie atvieglo lietojuma datu, pārlūkošanas modeļu un vietnes trafika avotu apstrādi, kā arī satura segmentēšanu.

Trešās puses sīkfaili – tos ievieto trešo pušu domēni / pakalpojumu sniedzēji:

Google Analytics – atvieglo lietojuma datu, pārlūkošanas modeļu un vietnes apmeklētāju plūsmas avotu apstrādi

Google Ads – atvieglo reklāmas izmantošanu Google AdWords platformā;

Hotjar – atvieglo lietošanas datu un pārlūkošanas modeļu apstrādi vietnē. Sīkdatņu politika: https://www.hotjar.com/legal/policies/cookie-information;

Facebook Pixel – izmantošanas mērķis ir satura un reklāmu pielāgošana Facebook lietotājiem, kuri izmanto mūsu vietni. Facebook privātuma politika: https://www.facebook.com/about/privacy .

Jūsu tiesības:

Lai iegūtu jūsu rīcībā esošās informācijas kopiju, lūdzu, rakstiet SIA “Citāda Kompānija”, klientu atbalsta departamentam: info@citadakompanija.lv

Ja kāda no mūsu rīcībā esošajām ziņām par Jums ir nepareiza, lūdzu, informējiet mūs un mēs to informāciju mainīsim.

Šīs politikas atjauninājumi:

Šī politika aizstāj visas iepriekšējās versijas un ir pareiza no 2021. gada 1. janvāra. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo politiku un pastāvīgi to atjaunināt, tāpēc, lūdzu, vēlreiz apmeklējiet šo lapu, lai pārbaudītu jaunāko versiju.

Sazinies ar mums:

Ja jums ir kādi jautājumi par to, kā mēs vācam, glabājam un izmantojam Jūsu personas datus, lūdzu, sazināties ar mums.

Mūsu kontakti:

SIA “Citāda Kompānija”

Reģ. Nr. 40103429703

Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības gatve 241 – 10, LV-1006

Epasts: info@citadakompanija.lv