Kā pareizi ieziemot savas vasaras drēbes?

Drēbju skapis

Ir pienācis rudens, un mūsu skaistās vasaras drēbes ir nepieciešams pareizi ieziemot, lai nesabojātu to  auduma struktūru un izskatu. Šajā rakstā jūs atradīsiet dažus padomus, kā pareizi uzglabāt drēbes rudens un ziemas periodā.

Izvēlies pareizo drēbju pakaramo

Apģērbu pakaramie
Izvēlies pareizo apģērbu pakaramo

Noglabājot kleitas un kreklus, bieži tiek pieļauta kļūda izvēloties nepiemērotu drēbju pakaramo.

Lielākā problēma, kura uzrodas noglabājot šāda tipa drēbes ir tas, ka bieži apģērbi saburzās un zaudē auduma struktūru plecu rajonā. Lai izvairītos no šādām problēmām, ir nepieciešams izmantot pakaramos ar mīkstu apvalku.

Kā arī ir nepieciešams uzglabāt apģērbu speciālos apvalkos, kuru pasargā apģērbu no saskarsmes ar citiem apģērbiem un parazītiem (kodēm).

Uzglabāšana plastmasas konteineros

Plastmasas kaste apģērbiem
Plastmasas kaste apģērbiem

Nereti cilvēki pieļauj kļūdu un uzglabā apģērbus kartona kastēs, kas nepasargā apģērbu no mitruma un iespējama pelējuma parādīšanas.

Lai drēbes paliktu sausas un nerastos pelējums, un tām nevarētu piekļūt citi kaitēkļi, tās ir nepieciešams ievietot caurspīdīgās plastmasas kastēs.

Šīs kastes pasargās audumu, un jūs vienmēr zināsiet, kas atrodas katrā kastē pat neatverot to vaļā.

Sausa uzglabāšanas vieta

Apģērbu skapis
Izvēlies sausu apģērbu glabāšanas vietu

Apģērba noglabāšana mitrā vietā ir lielākā kļūda, kuru jūs varat pieļaut. Ir nepieciešams aizmirst par savu iemīļoto drēbju uzglabāšanu garāžā vai arī piemājas šķūnītī.

Kastes, kurās ievietots apģērbs, ir nepieciešams novietot kādā sausā un tīrā vietā. Par piemērotām vietām var uzskatīt apsildītu saimniecības telpu, kurā netiek uzglabāti netīri darbarīki, vai arī kāds liels skapis, kas atrodas apsildāmās telpās.

Kopsavilkums

Šie trīs padomi ļaus Jums parupēties par savu apģērbu un palīdzēs tos saglabāt labā stāvoklī daudz ilgāk.

Galvenais atcerieties apģērbu uzglabāt noslēgtās kastēs un vietās, kurās pie tā nepiekļūs mitrums.

Citiem lasītājiem noteikti interesē kādus apģērbu glabāšanas paradumus Jūs piekopjat. Droši atstājat savu komentāru zem raksta.

Līdz nākamajai reizei!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *