Ir pienācis rudens, un mūsu skaistās vasaras drēbes ir nepieciešams pareizi ieziemot, lai nesabojātu to  auduma struktūru un izskatu. Šajā rakstā jūs atradīsiet dažus padomus, kā pareizi uzglabāt drēbes rudens un ziemas periodā.

 

Izvēlies pareizo drēbju pakaramo

keagan-henman-Won79_9oUEk-unsplash

Noglabājot kleitas un kreklus, bieži tiek pieļauta kļūda izvēloties nepiemērotu drēbju pakaramo. Lielākā problēma, kura uzrodas noglabājot šāda tipa drēbes ir tas, ka bieži apģērbi saburzās un zaudē auduma struktūru plecu rajonā. Lai izvairītos no šādām problēmām, ir nepieciešams izmantot pakaramos ar mīkstu apvalku. Kā arī ir nepieciešams uzglabāt apģērbu speciālos apvalkos, kuru pasargā apģērbu no saskarsmes ar citiem apģērbiem un parazītiem (kodēm).

Apģērbu maisi (Jysk): https://www.jysk.lv/uzglabasanai/apgerbu-maisi.html

Uzglabāšana plastmasas konteineros

Nereti cilvēki pieļauj kļūdu un uzglabā apģērbus kartona kastēs, kas nepasargā apģērbu no mitruma un iespējama pelējuma parādīšanas. Lai drēbes paliktu sausas un nerastos pelējums, un tām nevarētu piekļūt citi kaitēkļi, tās ir nepieciešams ievietot caurspīdīgās plastmasas kastēs. Šīs kastes pasargās audumu, un jūs vienmēr zināsiet, kas atrodas katrā kastē pat neatverot to vaļā.

Plastmasas kastes (Jysk): https://www.jysk.lv/uzglabasanai/plastmasas-kastes.html

Sausa uzglabāšanas vieta

paseidon72-MaeD4oBtdcE-unsplash 

Apģērba noglabāšana mitrā vietā ir lielākā kļūda, kuru jūs varat pieļaut. Ir nepieciešams aizmirst par savu iemīļoto drēbju uzglabāšanu garāžā vai arī piemājas šķūnītī. Kastes, kurās ievietots apģērbs, ir nepieciešams novietot kādā sausā un tīrā vietā. Par piemērotām vietām var uzskatīt apsildītu saimniecības telpu, kurā netiek uzglabāti netīri darbarīki, vai arī kāds liels skapis, kas atrodas apsildāmās telpās.

 

Galvenais ir atcerēties izmazgāt savas vasaras drēbes pirms liekat tās skapjos! Vairāk par mūsu pakalpojumiem varat uzzināt: https://helgasvelasmaja.lv/cenradis/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s