Mums katram ir gadījies izliet rīta kafiju, vai arī sasmērēt savas mīļās, gaišās bikses ar tomātu mērci. Šajā rakstā Jūs atradīsiet 3 padomus, kā, mājas apstākļos, ātri tikt vaļā no dažiem pazīstamiem ēdienu traipiem.

Vienmēr ir nepieciešams atcerēties, ka ēdienu traipus ir jācenšas tīrīt pēc iespējas ātrāk. Atstājot apģērba gabalu veļas grozā, traips sacietē un kļūst grūtāk izmazgājams!

Protams, prātīgāk būtu šādu nozīmīgu darbu uzticēt profesionāļiem un nogādāt apģērbu kādā veļas mazgātavā vai ķīmiskajā tīrītavā. Lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem, apmeklējiet mūsu mājaslapas sadaļu ‘’Pakalpojumi’’, bet, ja paši vēlaties tikt galā ar netīrajiem traipiem, tad turpiniet lasīt šo rakstu!

 

Sarkanvīna traipi

vins.jpeg

Vīna traipi ir vieni no visbiežāk sastopamajiem traipu veidiem! Lai iztīrītu sarkanvīna traipu, pārliekat apģērba gabalu pāri bļodai un to nostiepjat, lai traips atrasots bļodas vidū. Pāri traipam pārkaisiet sāli un viegli to ieberziet traipā. Tad virsū traipam lēnam lejat karstu ūdeni, līdz brīdim, kad visa traipa zona ir samitrināta.

Pēc tam, ievietojat apģērba gabalu veļas mazgājamajā mašīnā un mazgājat režīmā ar visaugstāko temperatūru.

 

Kafijas traipi

coffee

Lai gan izskatās, ka kafijas traipi ir ļoti grūti izmazgājami, tomēr, ir daži risinājumi, kas tīrīšanas procesu padara ļoti vieglu. Mājas apstākļos kafijas traipus var iztīrīt izmantojot gāzētu ūdeni vai alu!

Aplejat traipu ar gāzēto ūdeni un ar kādu lupatiņu viegli beržat traipu kamēr tas vairs nav redzams. Šādu pašu pieeju var izmantot, tīrot kafijas traipu ar alus palīdzību!

 

Šokolādes traipi

coco.jpeg

Sākumā traipa zona ir jāatbrīvo no šokolādes paliekām. Noskrāpējat šokolādi ar kādu karoti vai nazītī līdz ir palicis tikai traips, kas iesūcies apģērba gabalā.

Samitriniet traipa zonu un ieberžat tajā veļas pulveri vai kādas ziepes. Atļaujat pulverim iesūkties apģērba gabalā vismaz 15 minūtes. Kad laiks ir pagājis, palieciet traipu zem tekoša ūdens un ar pirkstu berzējat traipu līdz tas vairs nav redzams!

 

Vairāk informācijas par blogu

Helgas Veļas Mājas blogā, vismaz reizi nedēļā, tiks publicēti raksti par visu, kas saistīts ar apģērba mazgāšanu, uzturēšanu un glabāšanu. Sekojat līdzi mūsu rakstiem un jaunākajām ziņām arī mūsu Facebook lapā: https://www.facebook.com/helgasvelasmaja

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s